CIEPŁO NA START – zagłosuj na nasz hotel odpowiedzialny społecznie!

CIEPŁO NA START – zagłosuj na nasz hotel odpowiedzialny społecznie!

Ciepło na Start to akcja, której celem jest nagrodzenie najbardziej rozwojowej inicjatywy realizowanej przez podmioty z obszaru ekonomii społecznej z Gdańska i Gdyni. Akcja organizowana przez EDF Polska S.A. i OPEC Sp. z o.o. w Partnerstwie z Gminą Miasta Gdyni na terenie Gdyni oraz przez EDF Polska S.A. i Gminą Miasta Gdańska na terenie Gdańska.

Fundacja Innowacji Społecznej, która jest wyodrębnionym podmiotem, będącym operatorem działań Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej w obszarze przedsiębiorczości społecznej, uczestniczy w tej akcji przedstawiając pierwszy w Polsce hotel odpowiedzialny społecznie: So Stay hotel*** city & bussines, mieszczący się przy ul. Kartuskiej 18 w Gdańsku. Nasz hotel to firma społeczna, w której osiągany zysk jest reinwestowany we wspieranie młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej, w szczególności usamodzielniających się podopiecznych placówek opiekuńczo – wychowawczych, to pomost wprowadzający młodych na rynek pracy.

Prosimy Was serdecznie o głosy na So Stay hotel!

Wśród projektów z największą ilością głosów organizatorzy nagrodzą dwa projekty (jeden z Gdyni i jeden z Gdańska) , które otrzymają wsparcie w wysokości 15 tys. zł. z przeznaczeniem na jego rozwój. Akcja trwa przez miesiąc tj. do 30 listopada 2015.

Link do strony na której możecie oddać głos: http://www.podajdalejcieplo.pl/glosuj-w-akcji-cieplo-na-start,16,pl.html

UWAGA!!!

Głosować można 4 razy dziennie, wystarczy przeładować stronę i ponownie oddać głos. Nie trzeba się rejestrować, logować, zakładać kont, wypełniać formularzy itp. głosowanie zajmuje dosłownie kilka sekund!!!

hotel
3

Dodaj komentarz