Elektrociepłownia Wybrzeże S.A

Elektrociepłownia Wybrzeże S.A

 

5 czerwca 2009 dzięki uprzejmości i zaangażowaniu wielu osób z Firmy Elektrociepłownia Wybrzeże, Fundacja otrzymała wsparcie finansowe na pokrycie rachunków za ciepło produkowane w Elektrociepłowniach Wybrzeże S.A.

Elektrociepłownia Wybrzeże to firma, która opiekuje się nami już od czerwca 2008 roku. Kilka miesięcy temu zgłosili się do nas przedstawiciele Klubu Ciepła Sieciowego – Klubu Pomocnych Ludzi powołanego przez portal www.cieplodlatrojmiasta.pl, z głębokim pragnieniem pomocy, a dziś prawie rok później znów mieliśmy okazję się spotkać.

Zdążyliśmy już doświadczyć siły dobrych uczynków
ze strony pracowników Elektrociepłowni, wiec tym razem nie byliśmy zaskoczeni ich entuzjazmem i chęcią niesienia ulgi najbardziej potrzebującym dzieciom.

Słowa piosenki młodzieżowego zespołu SISTERS … wysyłam trochę ciepła… dobrze obrazują scenę, która rozegrała się wczesnym rankiem w Domu przy ul. Gościnnej 15. W imieniu Zarządu Elektrociepłowni, pani Ewa Barszcz wraz ze współpracownikami przesłała na ręce koordynatora Domu Doroty Czernik czek na sumę 10.000 zł. Jesteśmy szczęśliwi móc przyjąć ciepło i przekazać je naszym dzieciom z Domu Rodzinnego.

W imieniu mieszkańców Domu Rodzinnego serdecznie dziękujemy!

5ZT0M4FSNAUHO84M

Dodaj komentarz