ENGLISH SUMMER CAMP 2010

ENGLISH SUMMER CAMP 2010

ENGLISH SUMMER CAMP 2010 PROJECT

Budujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektemTM

GDAŃSK BRANCH
englishcamp@pmi.org.pl

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że zbliża się letnia 7 edycja English Summer Camp, programu charytatywnego organizowanego od 2004 roku przez Gdański Oddział Project Management Institute. Jego celem jest umożliwienie dzieciom zagrożonym wykluczeniem, wychowujących się w domach dziecka, rodzinach zastępczych, patologicznych, czy też ubogich, wzięcia udziału w wakacyjnych kursach języka angielskiego opartych o najwyższej jakości materiały edukacyjne oraz metodyki. English Summer Camp to połączenie nauki języka angielskiego z letnim wypoczynkiem i zabawą na łonie natury. Oprócz nauki języka angielskiego, wycieczek, gier i zabaw dzieci mają możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach mających na celu: wzmacnianie wiary we własne możliwości, niwelowanie stresu oraz obniżanie poziomu agresj. W związku z powyższym, zapraszając Państwa do współpracy pragniemy podzielić się następującymi szczegółami:

Kiedy? 15 (niedziela) -27 (piątek) sierpnia 2010

Gdzie? Harcerski Ośrodek Morski, Puck

Dzięki wsparciu naszych sponsorów, Thomson Reuters, GE Volunteers Foundation i PM Experts, tym razem zabieramy 4 grupy, 42 dzieci wieku 10-13 oraz 8 w wieku 15-19 lat, razem 50 dzieci z następujących ośrodków: MOPS Gdynia, Mrowisko Gdynia, Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej oraz Dom Dziecka w Tczewie.

Aby zapewnić dzieciom lekcje języka angielskiego (3 godziny dziennie) zaprosiliśmy do współpracy czterech doświadczonych nauczycieli.

Nowością tej edycji jest specjalny program zorganizowany dla grupy ośmiu dziewczyn w wieku 15-19 lat. Projekt ten sponsorowany jest przez firmę Alcatel- Lucent, a jego celem jest przygotowanie młodzieży do dorosłego życia. Oprócz zajęć języka angielskiego dziewczęta wezmą udział w unikatowym, specjalnie dostosowanym do ich wieku szkoleniu z zarządzania projektami, gdzie będą miały możliwość rozwinięcia takich umiejętności jak planowanie, praca w grupie, komunikatywność, kreatywność i rozwiązywanie problemów, czyli wszystkiego co niezbędnę w XXI wieku.

W tym roku postanowiliśmy także urozmaicić program zajęć takimi atrakcjami jak: lekcje języka hiszpańskiego i francuskiego, wizyta w fabryce czekolady, pyjama party, softball, fashion parade, krótkie prezentacje krajów, z których pochodzą nasi wolontariusze, atrakcje wodne, zajęcia taneczne, wizyty znanych osobistości i wiele innych. Szczegółowy program wkrótce pojawi się na naszej stronie internetowej:
http://gdansk.pmi.org.pl/english-summer-camp/

W imieniu Zespołu Projektowego ESC 2010,

Małgorzata Kusyk, ESC 2010 Project Manager

60OQC7STJXCOFRA4       605G06A6FIUI53TD

Dodaj komentarz