Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie” – dziękujemy!!!

Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie” – dziękujemy!!!

   Kampania Fundacji Lotos, Grupy Lotos oraz spółki Lotos Paliwa „Pomaganie przez tankowanie” trwała od 16 listopada do 5 grudnia, w tym czasie kierowcy, którzy zatankowali swoje samochody na stacjach Lotos wspierali inicjatywę.

   Uroczysty finał akcji odbył się 1 lutego w siedzibie Grupy Lotos, gdzie w obecności Prezesa Grupy Lotos Pawła Olechnowicza, Zastępcy Prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej Piotra Kowalczuka, Prezesa Fundacji Lotos Patrycji Zbytniewskiej oraz Prezesa Zarządu Spółki Lotos Paliwa Pawła Lisowskiego, wręczono nam symboliczne czeki.

   Dzięki kampanii otrzymaliśmy 34.000 złotych na organizację wymarzonych ferii zimowych dla 20 naszych Podopiecznych. Szczęśliwcy już nie mogą się doczekać białego szaleństwa na tatrzańskich stokach, zjazdów, szusowania na nartach czy snowboardzie no i oczywiście bitew na śnieżki. Dla niektórych z nich będą to pierwsze prawdziwe zimowe wakacje, dlatego tym bardziej dziękujemy za możliwość wyjazdu na wyjątkowy, radosny i aktywny wypoczynek!

   Kwotę 184.338,13 złotych otrzymaliśmy na remonty i doposażenie trzech Mieszkań Wspieranych i Domu dla Dzieci oraz zakup piaskownicy dla Domu Sąsiedzkiego „Gościnna Przystań”. Dzięki wsparciu nasi pełnoletni, aktywni zawodowo, usamodzielniający się wychowankowie będą mieli szanse na tak ważny, bezpieczny start w dorosłe życie – otrzymają klucze do wyremontowanych, w pełni wyposażonych i wymarzonych mieszkań. Jeden z naszych Domów otrzyma nowe meble, które trafią do trzech dziecięcych pokoi i zaczarują uśmiechy na buziach. Oruńskie maluchy na pewno szaleć będą w nowej piaskownicy, stanie się ona nieodzownym elementem gościnnego placu zabaw.

   Tyle szczęścia – dziękujemy!!!

DSC_3466-Edit (Small)

DSC_3398 (Small)

DSC_3422 (Small)

Dodaj komentarz