Gdański Program Stypendialny Mentor – świętujemy i szkolimy się!

Gdański Program Stypendialny Mentor – świętujemy i szkolimy się!

        W Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym spotkali się stypendyści, mentorzy oraz partnerzy kończącej się pierwszej i rozpoczynającej drugiej edycji Gdańskiego Programu Stypendialnego Mentor. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, była okazja, żeby się blizej poznać i wymienić doświadczenia.
Galę zaszczycił swoją obecnością Prezydent Gdańska. „To, jak bardzo rozwinie się program Mentor zależy od nas, od mieszkańców”. Następnie zwrócił się bezpośrednio do stypendystów: „Pamietajcie, moi drodzy, zaciągacie dziś dług, który musicie spłacić, kiedy zostaniecie już ludźmi sukcesu”.

mentor gala

        6 maja odbyła się Gala Programu, Stypendyści i Mentorzy nie zasypiając gruszek w popiele już 7 maja uczestniczyli w szkoleniu. Niespełna dwa tygodnie temu Wspólnyprojekt.pl tłumaczył podczas pierwszego spotkania, czym jest crowdfounding, finansowanie społecznościowe. W trakcie drugiej części szkoleń eksperci Quellio i Studio 102 PR tłumaczyli, jak mądrze i fajnie pokazywać osiągnięcia w internecie. Poznaliśmy wiele nowych narzędzi, korzystanie z nich to będzie prawdziwa przygoda! ‪#‎gdanskiMentor‬

szkolenie mentor1 szkolenie mentor

Dodaj komentarz