ICCA dla naszych Domów

ICCA dla naszych Domów

W ubiegłym tygodniu w Gdańsku miała miejsce konferencja – ICCA Research, Sales & Marketing Programme. ICCA, International Conference & Congress Association, jest największym na świecie stowarzyszeniem przemysłu spotkań. Wydarzenie realizowane było przez działające przy Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Gdańsk Convention Bureau.

Coroczna konferencja skupia członków zrzeszonych w stowarzyszeniu ICCA, którzy spotykają się, aby wymienić się informacjami na temat branży spotkań biznesowych. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy mają możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w turystyce biznesowej. W konferencji wziął udział przedstawiciel naszej fundacji Piotr Wróblewski, który – poruszając wątek działań charytatywnych – opowiedział o pracy z dziećmi pozbawionymi opieki rodzicielskiej w kameralnych Domach dla Dzieci.

Oprócz działań edukacyjnych delegaci konferencji wsparli działalność naszej Fundacji – przekazując rzeczy dla Domów dla Dzieci GFIS. Za pomoc i wrażliwość na potrzeby innych bardzo dziękujemy. Naszym partnerom życzymy samych sukcesów biznesowych i nie tylko.

Więcej na temat wydarzenia przeczytać można tutaj.

7KTOV0LK0VDUOXRV  60IJQS87HXFQ7RAT   22U3I98B6A8OFWAZ

Dodaj komentarz