Pierwsze podziękowania

Pierwsze podziękowania

21.02.2012, w wyniku pożaru sąsiadujących zabudowań, budynek Domu na Trakcie został znacząco uszkodzony, a mieszkające w Domu dzieci musiały zostać ewakuowane.

Bardzo dziękujęmy naszym Przyjaciołom za błyskawiczną pomoc w obliczu kryzysu.

Składamy podziękowania p. Andrzejowi Chudziakowi i pracownikom Gdańskich Melioracji za natychmiastowe zaangażowanie ekipy w prace porządkowe i transportowe w Domu na Trakcie. Dziękujemy bardzo p. Aleksandrowi Naguckiemu z ZSIS oraz pani Justynie Zdunek za gotowość do wsparcia naszych podopiecznych. Za opiekę medialną dziękujemy bardzo p. Tomaszowi Galińskiego z Radia Gdańsk. Składamy również gorące podziękowania dla dyrekcji i pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdańsku za niezwłoczną reakcję na dramatyczną sytuację. Tak szybkie podjęcie działań naprawczych w Domu na Trakcie nie byłoby możliwe bez zaangażowania p. Andrzeja Aloszko – naszego doradcy ubezpieczeniowego, za co serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania należą się oruńskiej jednostce Straży Pożarnej, pod kierownictwem kapitana Jacka Nogi za poświęcenie w gaszeniu pożaru.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które pamiętają o nas w tej trudnej chwili i których pomoc jest nieoceniona.

Jeszcze wiele pracy zanim dzieci będą mogły wrócić do Domu na Trakcie – dlatego liczymy na Państwa dalsze wsparcie i z góry dziękujemy za dalsze zaangażowanie.

3ERG8PURL59AAESC  22U3I98B6A8OFWAZ 

Dodaj komentarz