Po pożarze na Trakcie

Po pożarze na Trakcie

Bardzo dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, którzy wsparli nas w trudnej chwili. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc finansową, rzeczową i życzliwość z która spotykamy się na każdym kroku. Dzieci uzyskały pomoc psychologiczną i znajdują się teraz pod dobrą opieką w zaprzyjaźnionym domu prywatnym w Przywidzu. Z niecierpliwością oczekują powrotu do Domu na Trakcie.

Budynek ciągle nie nadaje się jednak do zamieszkania. Bezpośrednie straty szacowane są na 70 tysięcy złotych. Perspektywa finansowa nie pokazuje jednak pełnego zakresu potrzeb. Z radością powitamy wszelkie wsparcie. Wszelką pomoc można zgłaszać pod numerem telefonu: 508 104 031.

Wielkim wsparciem będą dla nas również wolontariusze i firmy, które mogą pomóc w przywróceniu Domu dla potrzeb najmłodszych mieszkańców – czyszczeniu i malowaniu.

Więcej w mediach o pożarze i sytuacji dzieci:
„Dziewięcioro wychowanków ?Domu na Trakcie? pod opiekę psychologów odzyskuje siły po wtorkowym wybuchu. Dzieci w wieku od 2-ch do 7 lat przeżyły wybuch butli z gazem w sąsiadującym z ich Domem warsztatem samochodowym.” (film)

„Dom Małego Dziecka potrzebuje pomocy po pożarze warsztatu samochodowego” (film)

„Gdańsk: straty po pożarze, możesz pomóc”

„Ogień na Trakcie, potrzebna pomoc”

3ERG8PURL59AAESC

Dodaj komentarz