Rowery dla dzieci od firmy PROCAM

Rowery dla dzieci od firmy PROCAM

Przy okazji Dnia Dziecka chcemy się z Wami podzielić naszą radością, ponieważ dotarły do nas bajerzaste rowery turystyczne zakupione przez firmę PROCAM dla naszych wychowanków za co pragniemy naszym darczyńcom podziękować z całego serca! ❤ 😃

A jak do tego doszło?

Podczas majowego wyjazdu integracyjnego firmy PROCAM Polska do Iławy pracownicy uczestniczyli w wyjątkowych drużynowych warsztatach, których celem było uzyskanie nagród – rowerów do przekazania na szczytny cel!
Drużyny zaciekle walczyły w konkurencjach zespołowych i indywidualnych, aby zdobywać punkty, za które można było wykupić kolejne części… rowerów. Zespoły rywalizowały w ludzkie piłkarzyki, odbyły się walki na ringach jako sumo oraz sprawnościowe ścieżki z zawodnikami znajdującymi się w wielkiej, dmuchanej kuli! Nie zabrakło także treningów podczas rozwiązywania logicznych zagadek, aby móc wreszcie walczyć ze swoimi umiejętnościami technicznymi podczas własnoręcznego składania rowerów! Konkurencje dostarczyły uczestnikom wielu emocji, a szczyty cel pchał wszystkich do działania.
Celem tego współzawodnictwa było złożenie w pełni funkcjonalnych rowerów. Zespoły PROCAM „zbudowały” kilkanaście rowerów, które zostały przekazane dzieciom z rodzinnych domów dziecka, będących pod opieką Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznych.
Jak wskazywali uczestnicy charytatywnej rywalizacji warsztaty tego typu to była dla nich czystą przyjemnością. Bo czy może być coś lepszego niż świetna zabawa, której celem jest pomoc?