Zapytanie o wycenę na 50 dwudaniowych zestawów obiadowych do Punktu Zakwaterowania Uchodźców

Zapytanie o wycenę na 50 dwudaniowych zestawów obiadowych do Punktu Zakwaterowania Uchodźców

Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej zaprasza do złożenia ofert cenowych na realizację następującego zamówienia, które realizowane będzie w terminie od 12 października do 1 listopada 2022.

Zakres zamówienia obejmuje przygotowanie oraz dostarczenie 50 dwudaniowych zestawów obiadowych do Punktu Zakwaterowania Uchodźców przy ul. Wita Stwosza 23 w Gdańsku.
Dostawa przedmiotu zamówienia odbywać się będzie codziennie między godziną 14 a godz. 15.
Zestaw obiadowy składać się będzie z:
a. zupy o pojemności 300 ml.
b. dania głównego w postaci: mięso 150 gram, dodatek skrobiowy 150 gram, surówka 100 gram lub danie jednogarnkowe z surówką 400 gram
Zupa i danie główne musi być zapakowane w pojemniki zgrzewane folią. Wyklucza się możliwość stosowania pojemników ze styropianu. Do zestawu obiadowego konieczne jest dołączenie zestawu sztućców plastikowych (łyżka, widelec, nóż) oraz serwetki.

Posiłki muszą być przygotowane z pełnowartościowych produktów przez podmiot, który posiada zgodę Inspektora Sanitarnego na prowadzenie działalności gastronomicznej.

Ofertę cenową należy odesłać mailowo na adres a.jozwiak@gfis.pl bądź złożyć w wersji papierowej do biura Zamawiającego pod adresem Gościnna 1 w Gdańsku (Ratusz Oruński) do godziny 12.00 do 11 października.