Firma LPP S.A. wspiera hotel odpowiedzialny społecznie

Firma LPP S.A. wspiera hotel odpowiedzialny społecznie

Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich

Tolmann Pesch

Jesteśmy na półmetku przebudowy budynku byłego Komisariatu Policji przy Kartuskiej 18 w Gdańsku, w którym powstanie pierwszy w Polsce hotel odpowiedzialny społecznie.

So Stay hotel będzie miejscem praktyk, staży i pierwszej pracy dla młodzieży startującej w dorosłość, która w Domach dla Dzieci prowadzonych przez naszą Fundację przygotowuje się do samodzielnego życia.

Cieszymy się, że nasza idea przygotowywania młodych ludzi do wejścia na otwarty rynek pracy spotkała się z poparciem firmy LPP SA, która jest obecnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się międzynarodowych przedsiębiorstw odzieżowych i największą w swojej branży firmą w Polsce
(LPP jest właścicielem 5 rozpoznawalnych marek modowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay,  zarządza siecią blisko 1400 salonów i zatrudnia niemal 18 tys. osób w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Szanghaju ).

LPP SA to jeden z kluczowych pracodawców na Pomorzu, ale także firma odpowiedzialna społecznie. Przekonanie, że sukces przedsiębiorstwa stanowi również zobowiązanie wobec otoczenia, sprawiło, że koncern od lat angażuje się w pomoc lokalnym organizacjom społecznym w tym naszej Fundacji. Firma przekazała znaczącą pomoc finansową, która pomoże nam zakończyć inwestycję w nowopowstający hotel So Stay w Gdańsku. Jesteśmy wdzięczni, za okazane zaufanie i  udzielenie wsparcia finansowego dla naszego projektu.

Już niedługo, wspólnie z naszymi darczyńcami, będziemy  mieli okazję obserwować sukcesy młodych ludzi, znajdujących się obecnie w trudnej sytuacji życiowej,  którzy otrzymają szansę podniesienia swoich kwalifikacji i rozpoczęcia kariery w zespole Hotelu So Stay.

 

LPP LOGO RGB KON

Dodaj komentarz