Zaproszenie na Koncert

Zaproszenie na Koncert

Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej serdecznie zaprasza na Świąteczny Koncert Charytatywny, który odbędzie się 20 grudnia 2009 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, przy ul. Ołowianka 1. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Do udziału w koncercie zaprosiliśmy wybitnego trójmiejskiego pianistę – Leszka Możdżera oraz chór popowo-gospelowy – „Trzecią Godzinę Dnia”. Zespół Trzecia Godzina Dnia to zespół młodych wokalistów i instrumentalistów, wśród których są m.in. zawodowcy, na co dzień śpiewający w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd.

Honorowy patronat nad koncertem objął Prezydent Miasta Gdańska – pan Paweł Adamowicz i Marszałek Województwa Pomorskiego – pan Jan Kozłowski.

Koncert wspólnie organizują Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej, Kombinat Artystyczny, Pomorskie Forum Kobiet oraz Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych PELIKAN.

Zysk z tego koncertu (bilety w postaci cegiełek) zostanie przekazany na działania statutowe Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej – wsparcie rodzinnych domów dziecka.

Z a p r a s z a m y

Cegiełki w cenie 40-80 PLN są do nabycia za pośrednictwem strony www.bilety.k-a.pl oraz w kasach biletowych Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku i w Gdyni.

W S P I E R A J Ą   N A S:

84ON58IG96Y29VKA
www.lotos.pl

 

6J8H6998QBS8CHPO
www.strabag.pl

 

9IL89C2ZXYZQPOZB
www.zdunek.com.pl

       4H0ILWOSHUUND6AK 

7YMWN4P0ZCXI3E4I
www.energa.pl

5KSD5S3DV0S6597D
www.lokum.gda.pl

 2Z63QBUPYQNGNK8U

 

 

Dodaj komentarz