Prace inwestycyjne w mieszkaniach zakończone.

Prace inwestycyjne w mieszkaniach zakończone.

To wspaniały moment w projekcie „Zamieszkaj u siebie”. Wysiłek inwestycyjny został nagrodzony niesamowitym efektem.  W dwóch mieszkaniach przekazanych przez Gminę Gdańsk przy ul. Mściwoja II oraz Grodza Kamienna zakończyliśmy trwające kilka miesięcy remonty. Zakres prac poza branżą budowlaną, obejmował także przebudowę instalacji hydraulicznej oraz instalacji elektrycznej. W dwóch mieszkaniach zmieniliśmy sposób ogrzewania z piecowego na gazowy. W jednym z mieszkań od podstaw zbudowaliśmy łazienkę. Mieszkania zostały wyposażone w meble i sprzęt AGD. Pierwsze lokatorki programu najmu społecznego podpisały z Fundacją Innowacji Społecznej dwuletnie umowy najmu.

Dziękujemy za pełną zaangażowania pracę naszym wolontariuszom Gosi Szypcio w szczególności za inwentaryzację, koncepcję użytkową i projekt przebudowy w mieszkaniu przy ul. Mściwoja II oraz udzielone wsparcie eksperckie, Szymonowi i Pawłowi za prace remontowe, porządkowe, transport i montaż wyposażenia. Marioli i Ani, pierwszym w historii  programu mieszkań najmu społecznego lokatorkom, za osobiste zaangażowanie przez cały okres prac inwestycyjnych, dbałość o każdy detal aranżacji wnętrz oraz racjonalność ekonomiczną w doborze wyposażenia.

Życzymy wszystkim obecnym i przyszłym lokatorom energii do działania oraz powodzenia w staraniach do uzyskania mieszkaniowej niezależności. Wierzymy, że program mieszkań najmu społecznego wypracowany w ramach projektu „Zamieszkaj u Siebie” jest przystankiem zwiększającym poczucie bezpieczeństwa w procesie Waszego usamodzielnienia.

  misciwoja iii (Small) msciwoja ii (Small) grodza (Small) grodza ii (Small) grodza iii (Small)

Dodaj komentarz