Projekt na półmetku

Projekt na półmetku

Od marca 2008 realizujemy projekt „Wsparcie na starcie – rozwój organizacyjny i merytoryczny GFIS” współfinansowany ze środków Funduszu Norweskiego. Jako, że projekt jest już na tzw. „półmetku” udało nam się zrealizować kilka ważnych działań projektowych .

Pierwszym i jednym z kluczowych zadań było uruchomienie biura naszej Fundacji.

Nasze „ciasne ale własne” biuro mieści się w budynku użyczonym nam przez Towarzystwo Salezjańskie przy ul. Gościnnej 15 w Gdańsku. Dwa blisko trzydziestometrowe pomieszczenia udało nam się wyremontować oraz wyposażyć w sprzęt komputerowy oraz biurowy ze środków Funduszu Norweskiego. Dodatkowo korzystając z uprzejmości zaprzyjaźnionych firm otrzymaliśmy komplet używanych mebli biurowych, dzięki czemu mogliśmy zwiększyć wydatki projektu na inwestycje w naszych pracowników.

Mamy także za sobą dwa bloki szkoleniowe, takie jak: metody pracy z dzieckiem umieszczonym w placówce i jego rodziną oraz budowanie kultury organizacyjnej Fundacji.

Wspólne szkolenia oprócz wzmocnienia merytorycznego były dla nas także okazją do wzajemnego poznania, skonfrontowania oczekiwań pracowników względem Fundacji oraz wspólnego wypracowania misji Domów dla Dzieci .

W okresie letnim, w ramach projektu, odbywać się będą intensywne szkolenia komputerowe dla naszych pracowników, które w perspektywie długofalowej mają usprawnić naszą działalność i planowane przedsięwzięcia.

 6WT858X2QIIK60P4  27K0AH4X0OEQ1UZ7 5T4B7YZSE19MI8I0  6DC895ARF1FAN8PN

Szkolenia komputerowe
Szkolenia komputerowe

 

biuro GFIS
biuro GFIS

 

szkolenia kadry
szkolenia kadry

 

Dodaj komentarz